O nas

Paweł Kosior

Chirurg Stomatolog

Od 25 lat prowadzę praktykę stomatologiczną DENTALLAND. Ukończyłem studia medyczne we Wrocławiu. W roku 1992 uzyskałem specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Od 20 lat przeprowadzam zabiegi implantologiczne. Zdobyłem umiejętność implantologa w ramach programu edukacyjnego OSIS-EDI. Biorę czynny udział w szkoleniach, konferencjach naukowych w kraju i za granicą – Monachium, Rzym, Nowy Jork, Boston, Chicago, Miami. Jestem uczestnikiem szkoleń w Centrum Podyplomowym im. Linharta działającym przy College of Dentistry New York University.

Zajmuję się przede wszystkim implantologią i chirurgicznymi zabiegami jamy ustnej oraz protetyką na implantach. Moi pacjenci prowadzeni są przez cały proces odbudowy utraconych zębów. Rekomendacją jest wielu pacjentów z nowym „TRZECIM ” uśmiechem. Trudne przypadki odbudowy brakującej tkanki kostnej, zabiegi podnoszenia dna zatoki szczękowej i zaopatrzenie implantologiczne pacjentów bezzębnych są dla mnie zawsze wyzwaniem i staram się, aby moja wiedza i zdobyte przez lata umiejętności były gwarancją dla moich pacjentów.

Karolina Bodziony-Pawłowska

Lekarz stomatolog

Jestem dentystą z 17 letnim stażem pracy. W 2004 raku ukończyłam z wyróżnieniem studia dentystyczne na Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Polsce  i Irlandii. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z zakresu protetyki, medycyny estetycznej i endodoncji. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje aby leczyć pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. Swoich pacjentów prowadzę całościowo- współpracuję ze specjalistami z innych dziedzin stomatologii.

Swoją wiedzę rozszerzam również w zakresie dietetyki, medycyny ratunkowej i medycyny ogólnej. Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.

Prywatnie najważniejsza jest dla mnie moja rodzina i 3- letnia córeczka. Moim hobby jest uprawianie sportu- aktywność fizyczna jest stałym elementem mojego życia.

Marika Kiełbasa

Lekarz stomatolog

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2015r. Zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją. Z tymi dziedzinami wiążę swoją zawodową przyszłość i stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Wolny czas lubię przeznaczać na podróże, odkrywanie nowych smaków i relaks z dobrą książką.

mgr Marta Godyńska

Manager Praktyki

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

mgr Paulina Zabłocka

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

 Alisa Karaliova

Asystentka Stomatologiczna