Paweł Kosior - Chirurg Stomatolog

Paweł Kosior

Chirurg Stomatolog

Od 17 lat prowadzę praktykę stomatologiczną DENTAL-LAND. Ukończyłem studia medyczne we Wrocławiu. W roku 1992 uzyskałem specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Od 12 lat przeprowadzam zabiegi implantologiczne. Zdobyłem umiejętność IMPLANTOLOGA w ramach programu edukacyjnego OSIS-EDI. Biorę czynny udział w szkoleniach, konferencjach naukowych w kraju i za granicą – Monachium, Rzym, Nowy Jork, Boston, Chicago, Miami. Jestem uczestnikiem szkoleń w Centrum Podyplomowym im. LINHARTA działającym przy „COLLEGE OF DENTISTRY NEW YORK UNIWERSITY”.
Zajmuję się przede wszystkim implantologią i chirurgicznymi zabiegami jamy ustnej oraz protetyką na implantach. Moi pacjenci prowadzeni są przez cały proces odbudowy utraconych zębów. Rekomendacją jest wielu pacjentów z nowym „TRZECIM ” uśmiechem. Trudne przypadki odbudowy brakującej tkanki kostnej, zabiegi podnoszenia dna zatoki szczękowej i zaopatrzenie implantologiczne pacjentów bezzębnych są dla mnie zawsze wyzwaniem i staram się, aby moja wiedza i zdobyte przez lata umiejętności były gwarancją dla moich pacjentów.

Marta Cycak - Lekarz Stomatolog Dentalland Wrocław

Marta Cycak

Lekarz Stomatolog

Ukończyła kierunek lekarsko-stomatologiczny w 2013 roku na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jako młody lekarz stale poszerza wiedzę i doskonali swoje umiejętności, biorąc udział w konferencjach naukowych i specjalistycznych szkoleniach. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, endodoncją, stomatologią dziecięcą i chirurgią. 

Prywatnie miłośniczka dalekich podróży, górskich wędrówek i dobrej lektury. 

Marcin Łękowski

Marcin Łękowski

Lekarz Stomatolog

Lekarz stomatolog od 2014 roku. Staż odbywał we Wrocławiu. Uczestnik licznych konferencji i szkoleń stomatologicznych. Interesuje się nowymi trendami w stomatologii oraz aktywnie wdraża nowoczesne rozwiązania.

W wolnym czasie lubi eksperymentować w kuchni oraz aktywnie wypoczywać.


Marta Godyńska - Menedżer Praktyki Stomatologicznej

mgr Marta Godyńska

Menedżer Praktyki

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Grażyna Helfer - Asystentka Stomatologiczna

Grażyna Helfer

Asystentka Stomatologiczna


Aleksandra Sołtysiak

Aleksandra Sołtysiak

Asystentka Stomatologiczna

mgr Paulina Zabłocka - Asystentka Stomatologiczna

mgr Paulina Zabłocka

Asystentka Stomatologiczna